073-7546310
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון בחיפה
 
פתרונות חכמים בתחום הניקיון למפעלים, משרדים וחברות
 

 
עשרות שנות ניסיון מוכח בשטח!
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת ניקיון בקריות

 
הקריות הם אזור הפרברים של העיר חיפה, אולם למעשה מהוות חיבור בין רצף של ערים הנמצאים לצפונה של העיר הגדולה ואשר תושביהן משתלבים בה בטבעיות. הקריות שלובות זו בזו הן בחלוקה של מתחמי בילוי ופנאי, מסחר, עיתונות מקומית ושירותים נוספים.

 

מדוע יש צורך בתחזוקת מבנים באזור הקריות?

 
קרוב למאתיים וחמישים אלף תושבים מיושבים על פני שש ערי הקריות, והבניה באזור עולה כפורחת. באופן טבעי נדרשים לא אחת שירותיה של חברת ניקיון בקריות, הן לתחזוקת בתים קיימים והן כמענה לתנופת הבניה האדירה, לניקוי נכסים היוצאים תחת ידו של הקבלן לרוכשים.

 

מדוע לבחור בחברת ניקיון על פני עובד/ת משק בית פרטי?

 
רבים מחפשים שירותי עזרה ותמיכה בתחזוקת הבית בפניה לאנשים פרטיים העוסקים בתחום. קיים קושי של ממש להשיג חברות שיספקו שירות יעיל ואמין ורמת הברקה מעולה, ליצור את ההתאמה והציפיות הנכונות ולצפות לזמינות ופניות. שוק משק אחזקת המבנים כמו כל שוק אחר מתבסס על היצע וביקוש: קיימים כיום בשוק יותר אנשים המבקשים סיוע בתחזוקת וניקיון המשרד ומוכנים לשלם עבורה, מאלה המוכנים לעשות זאת. ובכלכלה כמו בכלכלה, הפער בין הביקוש להיצע יוצר שוק פרוץ והאמרת מחירים ללא שליטה.

 
חברת ניקיון בקריות
 

מה ההבדל מבחינת חוק?

 
 
נוסף לזאת וחשוב מכך, ישנם עובדי תחזוקה עצמאיים העובדים ללא ביטוח ומעמידים את המעסיק בסכנת תביעה. חברת ניקיון בקריות, ולמעשה בכל אזור אחר בארץ, תספק עובדים המועסקים כחוק וזוכים לתנאי העסקה הוגנים ותנאים סוציאליים מלאים, ולמעשה נמצאים בחסות החברה המוכרת.

 

חברת ניקיון בקריות – שירותים עיקריים

 
ישנם כמה שירותים עיקריים וכלליים הניתנים בכל חברה בדרך כלל, לדוגמא:

 

ניקיון משרדים בקריות

 
מבנים ארגוניים גדולים ומשרדים עצמאיים קטנים זקוקים לשירותיה של חברת ניקיון בהתאמה אישית לשעות הפעילות ותוך גילוי גמישות במטרה שלא לפגוע בפעילות השוטפת של הארגון. ישנם משרדים וחברות המבקשים שירותי תחזוקת משרדים בערבים, בלילות ובשעות בהן הארגון אינו פעיל.

 

ניקיון מרפאות ובתי חולים

 
חיטוי מוסדות רפואיים מצריך משנה זהירות מחד גיסא ועבודה יסודית באמצעות חומרי ניקוי וחיטוי מאידך גיסא. עובדי חברות התחזוקה המתמחות במתן שירותים למרפאות ובתי חולים זוכים להכשרה, הנחיות וליווי במטרה לספק ניקוי בסטנדרטים מחמירים על פי הנדרש.

 

ניקיון חדרי מדרגות

 
שירות לוועדי בתים לתחזוקה שוטפת וניקוי של חדרי מדרגות, מבואות, כניסות וחללים משותפים.

 

ניקיון דירות ובתיםלאחר בניה/ שיפוץ

 
ניקיון לאחר שיפוץ הוא תהליך המחייב ידע ושימוש בחומרים כימיים אשר בכוחם להיפטר משאריות בניה, רגבי טיח ואבן וכתמי צבעים עיקשים. תהליך זה מתבצע לעתים באמצעות מכונות כבדות דוגמת מכונות קיטור, ניקוי בחום וכדומה.

 

שירותי פוליש ווקס

 
חידוש רצפות ומשטחים באמצעות עבודה עם מכונות פוליש המקלפות את שכבת הלכלוך המצטברת על ריצוף לאורך השנים, מחדשת אותה ויוצרת מעליה שכבת ווקס להברקה והגנה.

 
חברת ניקיון
 

טיאוט כבישים

 
טיאוט כבישים מתבצע באמצעות רכבים ייעודיים המותאמים לשולי כבישים ומדרכות. השירות ניתן במרבית המקרים לעיריות, מועצות מקומיות ומע"צ.

 

ניקיון חניונים

 
ניקוי משטחי ענק חיצוניים דוגמת ניקוי חניונים, תוך היכרות עם השטח, חומר המעטפת והציפוי והתאמת חומרי הניקוי.

 

ניקוי חלונות בסנפלינג

 
פעולה המצריכה מיומנות וידע, הקפדה על הנחיות בטיחות וציוד מתאים. עבודת ניקוי חלונות בסנפלינג מיועדת למבנים גבוהים בהם לא קיימת נגישות לחלון משני הצדדים שלו.

 

חברת ניקיון בקריות - רק משאפ אחזקת מבנים בע"מ

 
לא כל חברת ניקיון בצפון מספקות את כל השירותים הללו, אולם מדובר במכלול שירותים חשובים ובולטים בתחום אותם ניתן למצוא בחברות המקצועיות והבולטות בתחום זה.


 
רוצים לדעת פרטים נוספים? מעוניינים להזמין ניקיון משרדים ברמה גבוהה? צלצלו עכשיו וקבלו ייעוץ חינם!

לייעוץ ללא עלות חייגו עכשיו:
 

אזורי שירות נוספים:

 

הקריות