073-7546310
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון בחיפה
 
פתרונות חכמים בתחום הניקיון למפעלים, משרדים וחברות
 

 
עשרות שנות ניסיון מוכח בשטח!
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מטאטא כביש בכל הארץ

 
מטאטא כביש הוא אחד מפתרונות ניקוי הכביש החשוב ביותר. אולי נתקלתם בשימוש בו ברחוב, בעת פעולת ניקוי בכביש. אך מוצר זה מנקה גם חניונים ומקומות מקורים רבים. למה הוא כל כך שימושי ואיך אפשר לנקות בעזרתו? הנה כל הפרטים שאתם צריכים לדעת.

 

מה הוא בעצם מטאטא כביש?

 
 
 
מוצר זה נוצר ונועד על מנת לנקות את הכבישים, אך איך נבין כיצד פועל מוצר זה ולמה הוא כל כך חיוני. לכאורה, כלי זה למעשה רכב תפעולי קטן שבתחתית שלו יש מברשות גדולות שמסתובב כלפי פנים והוא משאיר אחריו שובל של רטיבות. אומנם הוא מקרצף את הרצפה אך כיצד הוא אוסף את הלכלוך? בחלקו האחורי של הכלי ישנו שואב אשר שואב אליו את מרבית הלכלוך שהמטאטא אוסף, ולהשלמת הניקיון יפעל המכשיר על ידי קרצוף הכביש עצמו בעזרת המברשות.

 
 
 
מטאטא כביש בכל הארץ
 
 
 

מדוע מטאטא כביש הוא היעיל ביותר לניקיון?

 
 
ישנם כמה וכמה יתרונות במוצר זה שכדאי מאוד להכיר. ובכן, מהם היתרונות?

 

חוסך זמן וכסף

 
מכשיר זה אמנם לא זול והמחיר שלו יכול להגיע לאלפי שקלים, אך לא חייב לרכושו אפשר ואף מומלץ להזמין שירות חברה מקצועית שתטפל בזה. חיסכון בזמן הוא חיסכון בכסף, למעשה החיסכון הזה עד כדי כך משמעותי שנחסך יותר מ-80 אחוז מזמן הניקוי. זמן זה הופך להיות משמעותי בעיקר בניקוי חניונים ומשטחים גדולים מאוד אך יש מטאטאי כביש שמיועדים גם למקומות פנימיים והם עושים את העבודה בצורה מושלמת. אפילו במתחמים יחסית קטנים במגזר הביתי ניתן להשכיר את המכשיר ולקבל ניקיון הרבה יותר פשוט, קל וחסכוני.

 

חסכון במשאבי אנוש/כוח אדם

 
מטאטא הכביש חוסך משמעותית בכוח אדם. דמיינו לעצמכם כמה אנשי ניקיון היו דרושים בכדי לנקות חניון גדול, וכמה זמן זה היה לוקח להם כאשר יעבדו ידנית. הם סביר להניח יצטרכו לנקות את כל האזור בכמה דקות ספורות. מכשיר זה חוסך עלויות משמעותיות לא רק בזמנים אלא בעיקר בכוח האדם ולכן חשוב לשקול את השימוש בו לטווח הארוך חרף עלותו היקרה שיכולה להגיע לאלפי שקלים.

 

ניקיון יעיל 100% הצלחה

 
מוצר הכביש מנקה בצורה יעילה יותר מניקיון ידני. לא משנה עד כמה תתאמצו בקרצוף עם המטאטא לעולם לא תצליחו לנקות באותה יעילות ויסודיות של מטאטא הכביש ובכך אתם יכולים להיות בטוחים. כלי זה התואם לכביש מסיר גם כתמים עיקשים ביותר כגון: כתמי שמן, בנזין וסולר שעל הכביש, שעם מטאטא רגיל או מגב אי אפשר להסיר כלל ולא משנה באלו חומרי ניקיון תשתמשו.

 

היכן ניתן לנקות עם מוצר זה?

 
אפשר למצוא מטאטא כביש בכל בארץ מצפון ועד דרום. הם נמצאים בשימוש של רשויות עירוניות והם מנקים את הרחובות ואת כיכרות העיר. יש מטאטאי כביש גם בשימוש בנמלי תעופה ובמחסנים גדולים, השימוש שלהם נפוץ גם באולמות ספורט שונים והרשימה עוד ארוכה. השימוש במקומות סגורים מצריך מכשיר חשמלי כיוון שפעולתו עם מנוע בנזין יכול להיות מסוכן מאוד ברמה הבריאותית מה גם שהוא אסור בחוק. המכונה החשמלית אמנם פחות חזקה בממוצע מהמטאטא שפועל על בנזין אך הוא עדיין חזק מספיק.

 

היכן ניתן להשיג מטאטא כביש?

 
אם אתם מעוניינים לקנות מוצר מסוג זה תוכלו למצוא חברות ניקיון רבות שמשווקות מטאטאים מכל מיני גדלים ובכל מיני דגמים, מהיצרנים המובילים ביותר שיש בעולם כיום ועד יצרנים פחות מוכרים שהמטאטאים שלהם יעלו משמעותית פחות. כמו כן ניתן להזמין שירותי ניקיון מאותן חברות וכך לא תצטרכו לדאוג לאחסנת המטאטא או לתחזוקה שלו. אם תרצו תוכלו גם להשכיר את המטאטא לתקופה מסוימת וזה יכול להיות מועיל מאוד בעיקר לתקופות שיפוצים או בנייה נוספת במתחם.

 

שירות מטאטאי כביש – רק אצל משאפ!

 
חברת מ.ש.א.פ עובדת זמן רב בתחום, אנו מתמחים בניקוי כבישים, חניונים ומקומות גדולים אחרים. אנו מבטיחים 100% הצלחה בכל ניקיון, ושירות מקצועי ואמין.

 
מעוניינים להזמין שירות מטאטא כביש מקצועי? משאפ מגיעה לכל הארץ!