073-7546310
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון בחיפה
 
פתרונות חכמים בתחום הניקיון למפעלים, משרדים וחברות
 

 
עשרות שנות ניסיון מוכח בשטח!
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיאוט בכל הארץ

 
פעולת הטאטוא מרגישה לכולנו מהקלות ביותר שיש בעולם הניקיון אך זה עדיין לא אומר שהיא תהיה פשוטה תמיד. יש לא מעט מכונות טיאוט שמבצעות את העבודה בצורה יעילה יותר ובין היתר במקומות שקשה מאוד לנקות מפאת גודלם או סוג הלכלוך והכתמים שיש עליהם. טיאוט בכל הארץ מתבצע יום יום וזה הזמן להכיר אותו מקרוב.
 

כיצד מתבצע טיאוט כבישים?

 
 
 
כדי לטאטא אזורים נרחבים יש צורך במכונה מסוג זה. רק המכונה הזו יכולה לנקות שטחים נרחבים ביותר ותוך זמן קצר מאוד ביחס לעבודה ידנית שמקבילה לה. שיטה זו היא זו שאחראית לכך שהכבישים שלנו הרבה יותר נקיים ממה שהם יכלו להיות ולמרות שהם לא שיא הניקיון, העבודה מתבצע בצורה יעילה למדי גם בכבישים עירוניים וגם בכבישים מהירים. פעוהל זו חשובה מאוד לא רק לנראות של הכביש אלא גם לבטיחות שלו שכן אבנים קטנות או ברגים יכולים להיות בו ולגרום לתאונות.

 
 
 
טיאוט
 
 
 

מי יכול להפעיל מכונת טיאוט?

 
 
מכונת טיאוט נקראת גם מטאטא כביש והיא נפוצה מאוד מבין כל מכונות השטיפה שקיימות. יש סוגים רבים של מכונות וההפעלה שלהם לא מסובכת מידי למרות שמנגנון הפעולה של המכונה מורכב ביותר. המכונה פועלת בשיטה של טאטוא ולאחר מכן שאיבה כאשר לרוב היא גם מקרצפת את המשטח אך זה כבר תלוי במאפייניה ההפעלה ובצורך באותו מקום, בדרך כלל לפי דרישת הלקוח. אחרי קורס קצר ניתן ללמוד כיצד להפעיל את המכונה ולהתאים אותה לכל סוג משטח לפי רמת הרגישות וכולה.

 

מהם יתרונות השימוש במכונה מסוג זה?

 
מכשיר זה אמנם לא זול והמחיר שלו יכול להגיע לאלפי שקלים, אך לא חייב לרכושו אפשר ואף מומלץ להזמין שירות חברה מקצועית שתטפל בזה. חיסכון בזמן הוא חיסכון בכסף, למעשה החיסכון הזה עד כדי כך משמעותי שנחסך יותר מ-80 אחוז מזמן הניקוי. זמן זה הופך להיות משמעותי בעיקר בניקוי חניונים ומשטחים גדולים מאוד אך יש מטאטאי כביש שמיועדים גם למקומות פנימיים והם עושים את העבודה בצורה מושלמת. אפילו במתחמים יחסית קטנים במגזר הביתי ניתן להשכיר את המכשיר ולקבל ניקיון הרבה יותר פשוט, קל וחסכוני.

 

חסכון במשאבי אנוש/כוח אדם

 
  • יש סיבה מדוע מכונות טיאוט הפכו להיות נפוצות ביותר לא רק בניקיון כבישים אלא גם באולמות תצוגה, קניונים ולמעשה כל אזור גדול שמצריך ניקיון. הן חוסכות משמעותית בזמנים ובמקום לנקות במשך כל הלילה כאשר המקום סגור, כאשר יש מקומות כמו נמלי תעופה שלא יכולים להיסגר, המכונה היא הפתרון הטוב ביותר כי היא מנקה בזמן קצר מאוד.

  • מכונה מסוג זה חוסכת משמעותי בעלויות. היא חוסכת בכוח אדם רב ובכך החיסכון יכול להגיע בשנה לעשרות אלפי שקלים וכשמדובר על מקום גדול שעלויות הניקיון שלו גדולות מאוד, החיסכון מגיע למאות אלפים ואף יותר. במקום להעסיק עשרות עובדי ניקיון, אדם אחד עם מכונת טיאוט אחת יכול לדאוג להבריק מקום מסוים באופן מושלם.

  • מכונה כזו לא מאפשרת רק עבודה מהירה ויעילה יותר אלא עבודת ניקיון טובה יותר. במקום לקרצף באופן ידני וחלקי בלבד, המכונה מפעילה לחץ מכני גדול מאוד על המשטח ובכך מסירה ממנו את כל הכתמים הכי קשים שיש. אפילו כתמים קשוחים של שמן וגריז יכולים להיות מוסרים די בקלות על ידי המברשות החזקות של המכונה כאשר ניתן לעבור עליהם שוב ושוב תוך שניות ספורות.

  • יש מכונות תעשייתיות שהן מכונות גדולות מאוד, ויש מכונות יותר קטנות שיכולות להתאים לעסקים בינוניים או קטנים ואפילו למגזר הביתי. כך למעשה כולם יכולים ליהנות מטאטוא טוב יותר וממקום הרבה יותר נקי.

 

ניקיון יעיל 100% הצלחה

 
מוצר הכביש מנקה בצורה יעילה יותר מניקיון ידני. לא משנה עד כמה תתאמצו בקרצוף עם המטאטא לעולם לא תצליחו לנקות באותה יעילות ויסודיות של מטאטא הכביש ובכך אתם יכולים להיות בטוחים. כלי זה התואם לכביש מסיר גם כתמים עיקשים ביותר כגון: כתמי שמן, בנזין וסולר שעל הכביש, שעם מטאטא רגיל או מגב אי אפשר להסיר כלל ולא משנה באלו חומרי ניקיון תשתמשו
 

טיאוט בכל רחבי הארץ - רק אצל משאפ

 
חבתרנו מציעה שירותי טיאוט כבישים מקצועי תוך כדי שימוש בכלים הכי חדשים בשוק , אנו מתחייבים לתת את התוצאות הטובות ביותר עבור קהל לקוחותינו.
 
לקביעת ייעוץ בחינם או שירות טיאוט מקצועי חייגו אלינו