ניקוי חניונים

 
חניונים הם חלק מסביבה אורבנית מודרנית. ככל שהצפיפות על הכבישים עולה יותר ויותר נהגים מעדיפים להתנייד בעזרת רכב פרטי, וכתוצאה מכך חניונים הופכים למרכיב משמעותי באיכות החיים. מצד שני, העומס בחניונים מחייב התאמה של שירותי ניקיון על מנת לתחזק אותם. היום כבר אי אפשר לוותר על ניקוי חניונים ולא מדובר על פריבילגיה.


 

שירותי ניקוי חניונים מתאימים ללקוחות בכל ענפי המשק:

 
שירות מסוג זה יכול להתבצע בכמה וכמה דרכים. ישנה אפשרות לבצע ניקוי יסודי באמצעות מכונות שטיפה מיוחדות, או לבצע טיטוא באמצעות מטאטא כביש. השירותים ניתנים למגוון מגזרים רחב. להלן:
 

המגזר הפרטי –

 
במגזר הפרטי מזמינים שירותי ניקיון חניונים עבור מבנים משותפים, מגדלי יוקרה, בנייני מגורים ועוד.

 

המגזר העסקי –

 
אי אפשר לדבר על ניקוי חניונים מבלי להזכיר את בנייני המשרדים החדשים. בבניינים אלו יש לפחות כמה מאות עובדים המגיעים עם רכב אל העבודה. מטרת שירותי הניקיון היא להציע עבור העובדים תנאים אידיאליים לכל אורך שעות היום.

 

המגזר הציבורי –

 
יש חניונים המופעלים על ידי עיריות מקומיות. בחניונים אלו שירותי הניקיון כוללים לעיתים קרובות גם טיפול לאחר הצפה, פינוי מים, שטיפת רצפות ועוד.

 
 

טיפים לבחירת חברת ניקיון חניונים

 
חברת ניקוי חניונים צריכה להחזיק בשילוב יוצא דופן בין צוות מקצועי, ארגז כלים מגוון וניסיון. רק באמצעות הכלים הללו יכולה חברה להציע שירותי ניקיון חניונים ברמה גבוהה. ללא שילוב בין עובדים, כלים וניסיון עלולה החברה להיתקל בשורה ארוכה של בעיות. המטרה של חברת ניקיון צריכה להיות שמירה על מצב תקין של החניון, הרחקת מזיקים והבטחת תנאים סניטריים ברמה אופטימאלית.


 

ניקוי חניונים - רק אצלנו!

 
בחברת מ.ש.א.פ. - חברת ניקיון בחיפה, ישמחו לתאם מולכם ניקוי חניונים ברמה שלא הכרתם. יש לנו ניסיון של שנים רבות בניקיון מן הסוג הזה, אנו מעסיקים את הצוותים הטובים ביותר בארץ ואנו מחזיקים גם בציוד וחומרי ניקיון ייחודיים.
 
 
 
ניקוי חניונים
 
חברת ניקיון חניונים
 
 
 
 
 
ניקיון חניונים
 
 
 
מכונת ניקוי חניונים
 
 
 
 
 
 


רוצים לדעת פרטים נוספים אודות ניקוי חניונים? מעוניינים להזמין שירותי ניקיון מהיר?

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ ללא עלות: