073-7546310
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון בחיפה
 
פתרונות חכמים בתחום הניקיון למפעלים, משרדים וחברות
 

 
עשרות שנות ניסיון מוכח בשטח!
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי חניונים בכל הארץ

 
עומס וריבוי רכבים בחניונים מחייב התאמה של שירותי ניקיון על מנת לתחזק אותם. אנו, משאפ, כחברת ניקיון מקצועית המתמחה במיוחד מול חברות ומוסדות- מבצעת ניקוי חניונים מסוגים שונים – תת קרקעיים, עליונים ועוד - על בסיס יום יומי. מכאן, כי משימה זו תתאים לחברה גדולה על מנת לבצע את המשימה.

 

חניונים חייבים להיות נקיים

 
החניון הוא אחד החלקים הכי חשובים שיש בכל מבנה ומתחם. נכון שזה המקום אליו אנו מגיעים רק כדי להחנות את הרכב אך עדיין מדובר פה על "קבלת פנים" של רוב המבלים, הדיירים או העובדים במקום ולכן חשוב לשמור על רמת ניקיון בסיסית לכל היותר. החניונים לא כל כך פשוטים לניקיון בשל גודלם וניקוי חניונים בכל הארץ מתבצע בצורה יסודית ויעילה עם מכונות שטיפה מתוחכמות.

 

התאמת המכשיר לגודל החניון

 
 
 
ניקוי חניונים בכל הארץ היא לא משימה פשוטה בעיקר בגלל הגודל שלהם. לא מדובר על גודל של מתחם קטן אלא על אזור שתמיד יהיה בגודל של 100 מטרים רבועים לפחות, אלא אם מדובר על חניון של בניין בן כמה דירות ספורות. ניקיון כזה יכול להימשך שעות על גבי שעות אם לא יודעים כיצד לבצע אותו כמו שצריך ועם המכשירים הנכונים.

 

 

עבור הצעת מחיר ניקוי חניונים - חייגו עכשיו!

 

 

חומריי ניקוי מיוחדים

 
אם תנסו לנקות בעצמכם במהלך הניקיון תוכלו להיתקל בבעיות ביצוע קשות מאוד כגון: כתמי גריז, שמן וכו. חומרים אלה תקועים על הרצפה ובד"כ מפוזרים לכל עבר וקשה מאוד להוציא אותם. כמובן שהניקיון חייב להתבצע בהתאם בצורה מאומצת ותמידית, אך הכתמים הללו שומניים למדי כך שקשה מאוד להוציא אותם אפילו בהפגנת מאמץ לא מבוטל, לכן תמיד עדיף להשתמש במכונות מקצועיות וחזקה.

 

ניקוי חניונים בכל הארץ רק אצל חברה מקצועית

 
המשטחים בחניונים משתנים מאוד וחלק מהם מאוד קשים לניקוי. קשה מאוד לנקות בטון מוחלק כי ברגע שהוא סופג כתמים הם נשארים בו לאורך זמן רב ולא יוצאים בקלות. ניקיון אספלט דורש הרבה יותר מאמץ ואם נוסיף לכך את כוח האדם המועט ואת גודל החניון נגלה שהמשימה קשה מאוד ליישום.

 
 
ניקוי חניונים
 
 
 
שטיפת חניונים
 
 
 
ניקוי חניונים מחיר
 
 
 
 

אז מה הפתרון לזיהום החניונים?

 
אם אתם צריכים לנקות את החניון שלכם אתם חייבים לנקות אותו עם חברת ניקיון מקצועית. לחברות מסוג זה יש את הידע המתאים לניקוי כל סוגי המשטחים וזה כולל ניקיון של חניוני אספלט, חניוני בטון מוחלק וכמובן חניונים עם ציפוי אפוקסי לרצפה. הפתרון גולם בתוכו מצד אחד מקצועיות רבה והתמדה של הצוות המנקה ומצד שני שימוש במכשירים המתאימים. הניקיון לרוב נעשה עם מכונות שטיפה רכובות שהופכות את הניקיון למהיר וחסכוני יותר.

 

אילו מכונת שטיפה משמשות לניקוי מסוג זה?

 
ניקוי חניונים בכל רחבי הארץ היא פעולה שחייבת להתבצע עם מכונות שטיפה חזקות ויעילות שלחץ המים הגבוה שלהם מגיע לפחות ל-200 בר. הלחץ הזה יכול להיות שימושי גם עם מים קרים אך שימוש בלחץ מים חמים יהיה מועיל יותר. לחץ המים הזה יכול להיות מוזרם על הרצפה עם מכונה ייעודית או כמו מכונת גרניק שלה צינור ארוך שמגיע גם לתקרת החניון ועמודיו, במידה ומדובר על ניקיון חניון תת קרקעי.

 

באלו מכונת ניקיון משתמשים?

 
יש מכונות ניקיון שמונעות על דיזל והן יהיו שימושיות אך ורק בחניונים חיצוניים. ברגע שמדובר בחניון תת קרקעי רצוי להשתמש במכונה חשמלית, למרות שבחניון תת קרקעי בכל מקרה חייב להיות אוורור כי נכנסים אליו רכבים. חשוב לבדוק את מקצועיות החברה ואת המכונות שיש לה כדי לקבל את הניקיון הטוב ביותר שיש.


 

חייבים לנקות את החניון? פנו למשאפ!

 
חברת משאפ מנגד לחברת ניקיון בצפון אחרת, נותנת שירות ומענה לניקיונות מסוגים אלו בכלל רחבי הארץ. אנו עושים את המיטב בכדי להשביע את רצון לקוחותינו, הן מבחינת שירות, זריזות והן מבחינת מקצועיות.

מעוניינים להזמין שירות ניקוי חניונים מקצועי? משאפ מגיעה לכל הארץ!