073-7546310
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון בחיפה
 
פתרונות חכמים בתחום הניקיון למפעלים, משרדים וחברות
 

 
עשרות שנות ניסיון מוכח בשטח!
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון ושטיפת חניונים באופן מקצועי

 
אחד האזורים שאליהם אנו מגיעים מידי יום ביומו ולא תמיד מייחסים לו חשיבות הוא חניון. החניון יכול להיות או בבניין המגורים שלנו או בקניון, ובכל מבנה כזה או אחר. הוא יכול להיות חיצוני והוא יכול להיות תת קרקעי אך בשני המצבים חייב לעבור ניקיון איכותי שוטף באופן תמידי. זה הזמן להבין כיצד ניתן לעשות זאת נכון.

 

מהן ההשלכות אם לא נדאג לניקיון שוטף בחניון?

 
נכון שלא מדובר בחזית של הבית, ובוודאי שלא מדובר על אזור בו אתם חיים, אוכלים או מבלים, אך עם זאת חשוב מאוד לשמור על תחזוקה תמידית על מנת לשמור על אווירה נקייה ונעימה. בין אם מדובר בשטח תת קרקעי או בשטח שאינו מקורה, צריך לנקות אותו באופן שוטף כדי למנוע החלקות משמן של רכבים שיכול להישפך, צריך למנוע את אובדן הצבע שלו לצרכי אסתטיקה וצריך לדאוג לו מאחר והוא חלק מהותי מהמבנה.

 

ניקיון ושטיפת חניונים באופן מקצועי

 
יש כמה דגשים אשר עלינו לזכור בנוגע לניקיונות בתחום זה, להלן הדגשים העיקריים:

 

חברת ניקיון חניונים תעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר

 
רק חברת ניקיון חניונים תוכל לבצע את המשימה כמו שצריך הן מבחינת מקצועיות וניסיון והן מבחינת מכונות מתאימות. השאלה היא איזו חברה באמת תוכל לבצע את המשימה על הצד הכי טוב שיש עבורכם על מנת שתזמינו שוב את שירותיה. יש לא מעט חברות ניקיון שמציעות גם שירות של ניקיון חניונים אך חשוב מאוד לבדוק מה רמת הניסיון בניקוי חניונים (תחום קצת שונה מניקיון רגיל).

 

הניקוי יתבצע אך ורק על ידי מכונת שטיפה מתאימה

 
שטיפת חניונים איכותית תתבצע רק על ידי מכונות שטיפה מתאימות. מכונות שטיפה יכולות לנקות ולהבריק את החניון בשלל סוגיו-בין אם מדובר על בטון מוחלק, ציפוי אפוקסי או אספלט. חשוב לבדוק סעיף זה לפני שתסגרו עם החברה כדי לתאם ציפיות.

 

שעת הפעולה על פי שיקול דעת הלקוח

 
ניקיון זה חייב להתבצע בשעות שנוחות לכם. יש ימים בהם החניונים יהיו יותר ריקים ויש ימים בהם יהיו יותר עמוסים. בדרך כלל ימי שבת הם גם ככה ימי מנוחה עבור העובדים ובימים האלו החניון יכול להיות מלא במידה ומדובר בבית מגורים, ולכן ניקיון באמצע השבוע בשעות הצהריים יהיה הפתרון הכי טוב. לעומת זאת לבנייני משרדים לא תהיה ברירה אחרת אלא לנקות בשעות ערב או ביום שבת, וגם את הסעיף הזה חשוב לבדוק.

 

חברה אמינה לניקיון ואחזקה

 
יש חברות ניקיון בלבד ויש חברות שגם יציעו לכם אחזקת מבנים. תמיד עדיף לבחור בחברה שיכולה גם לשפץ ולתחזק את המבנה מכל הבחינות ולא רק מבחינת הניקיון כי בסופו של זו תהיה החברה שתועיל לכם יותר מכול. יחד עם זאת, חשוב לבחור חברה אמינה שתבצע את הניקיון היטב.
 

מחפשים ניקיון ושטיפת חניונים? רק אצל מ.ש.א.פ

 
אנו ב- מ.ש.א.פ שירותי ניקיון ואחזקת מבנים בע"מ אלופים בניקיון ובאחזקת מבנים וכבר שנים רבות מעניקים את השירות הכי טוב שיש למגוון רחב של לקוחות מהמגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי. אצלנו הלקוח מקבל את כל מה שהוא צריך כאשר הכול מרוכז במקום אחד: נוחות, מקצועיות ועמידה בזמנים.

 
מעוניינים בפרטים נוספים? צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

 
אם אתם צריכים חברת ניקיון ואחזקת מבנים, אתם צריכים אותנו ב-.מ.ש.א.פ
שירות אישי וחם שפועל מניסיון של שנים-פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!