073-7546310
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון בחיפה
 
פתרונות חכמים בתחום הניקיון למפעלים, משרדים וחברות
 

 
עשרות שנות ניסיון מוכח בשטח!
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון למוסדות

 
כל מוסד פעיל חייב להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון. שירותים אלו כוללים עבודות שונות והם נועדו לשמור על סביבה נעימה ונקיה, למרות הפעילות שרוחשת במקום לאורך שעות היום. אמנם יש שיחשבו כי ניקיון זה עניין של מה בכך. פעולות בנאליות ופשוטות שכל אחד מאתנו מסוגל לבצע אותן בצורה זו או אחרת. אבל למען האמת כאשר הנושא הוא ניקיון למוסדות, העסק לא כל כך פשוט. יש שיגדירו אותו אף למורכב. וזאת מחמת מספר גורמים.
 

על ניקיון למוסדות

 
בכל מוסד יש אזורים שונים. יש חדרים ועמדות עבודה, כיתות, חדרי שירותים, מטבחים, חדרי ציוד וכן הלאה - בכל מוסד לפי אופי הפעילות שלו. בכל החללים הללו מתרחשת פעילות כלשהי, בכל אחד מהחדרים הללו יש אבק שנערם ופסולת שנוצרת במהלך השגרה. זה נכון לחדרי לימוד, למשרדים, לעמדות עבודה, וכמובן שגם למטבחים ולחדרי שירותים. את כל אלו יש לנקות באופן שגרתי בצורה יעילה ויסודית, וזאת כדי לאפשר שימוש נעים לכל הנוכחים במקום. מדובר על עבודה סיזיפית ורציפה, כזו שדורשת יכולות מתקדמות מעובדי הניקיון.

 
 
ניקיון למוסדות
 
 
 
ניקיון למוסדות ציבור
 
 
 
 

סוגי ניקיונות למוסדות ממשלתיים

 
גם במוסדות ממשלתיים המצב הוא כזה. במוסד מתקיימת פעילות ערה; קבלת קהל, פעילות משרדית, ארוחות וכן הלאה. ויש צורך להתאים סוגי ניקיונות למוסדות ממשלתיים. ניתן להתייחס למספר סוגים של ניקיונות.

• אחזקה וניקיון – יש חברות ניקיון שמספקות שירותי אחזקה וניקיון. שירות זה כולל פעולות כמו תיקונים בעת הצורך, התקנות והחלפות אביזרים. לצד הניקיון חברת ניקיון למוסדות דואגת גם לתחזוקה כללית של המקום.

• אספקת מוצרי צריכה – יש חברות שמציעות מענה שכולל גם התייחסות לאספקת מוצרי צריכה נדרשים. אלו כלים חד פעמיים, מוצרי נייר וכדומה. את כל המוצרים הללו מסדרים עובדי הניקיון במקומות המיועדים בצורה מסודרת ונוחה לשימוש.


 

אילו מוסדות רוכשים שירותי ניקיון?

 
 
כדי לבצע עבודות ניקיון יסודיות במשרדים באופן שגרתי פונים האחראיים על העניין אל חברות ניקיון. אלו מוסדות ממשלתיים, משרדים של חברות פרטיות, בנקים, מרפאות, מוסדות לימוד, מרכזים מסחריים, ובעצם כל מבנה ציבורי נעזר בשירותי ניקיון של חברת ניקיון. למען האמת חשוב לציין שגם בבתים פרטיים רבים נעזרים בשירותי ניקיון חיצוניים. כי אכן חברות ניקיון מציעות מענה נפלא, ומאפשרות לכל משרד, מבנה, ארגון או מוסד לשמור על ניקיון באופן תמידי.