073-7546310
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון בחיפה
 
פתרונות חכמים בתחום הניקיון למפעלים, משרדים וחברות
 

 
עשרות שנות ניסיון מוכח בשטח!
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ניקיון הוא צורך בסיסי לא רק בבתים הפרטיים אלא גם במגזר העסקי על ענפיו השונים. ניקיון מפעלים ומוסדות ציבוריים הוא תחום מורכב ולכן נדרשת חברת ניקיון רצינית המעסיקה עובדי ניקיון רבים ויכולה לספק כמות של עובדים ככל שנדרש למוסד או מפעל. משאפ היא חברת אחזקת מבנים בחיפה המספקת שירותי ניקיון לכל המגזר העסקי, בין אם אלה מפעלים בתעשייה הקלה או הכבדה, חברות הייטק, מוסדות ציבוריים ומשרדים ממשלתיים ועוד. חברת משאפ דואגת לכוח אדם איכותי ולמתן הכשרה וכל הכלים הנדרשים, כולל שימוש במכשור וחומרי ניקוי מהשורה הראשונה.
 

חשיבותו של ניקיון מפעלים

 
ניקיון מפעלים בצורה יעילה ונכונה הוא משמעותי מאוד לתפקוד תקין של המקום. אם במשרדים הפסולת היא בעיקר ניירת או אבק, במפעלים הפסולת יכולה להיות תוצרי לוואי של תהליך הייצור עצמו, זאת מעבר לפסולת המיוצרת באופן סטנדרטי בכל מקום בו יש כמות אנשים גדולה. לכן, חברה המספקת שירותי ניקיון למפעלים צריכה להיות ערוכה לניקיון שונה מן הניקיון הרגיל. ההיערכות צריכה להיות הן בהכשרה וההכנה הניתנת לכוח אדם אותו מספקת החברה והן מבחינת ציוד הניקיון.
 
עבור ניקיון למפעלים - פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!
 

הכרה יסודית של המפעל כתנאי לעבודה נכונה

 
 
מפעלים הם מתחמים מורכבים. הם בנויים מחללים מרובים הכוללים חדרי ייצור בהם נעשים תהליכים שונים על ידי מגוון רחב של מכונות וציוד. לכל חלל או אזור במפעל יש את הצרכים שלו מבחינת ניקיון. על עובד הניקיון לדעת באילו שעות ניתן לנקות אזור כזה או אחר. כמובן שניקיון אינו אפשרי במהלך הייצור. עליו להכיר את המכונות, למה הן משמשות, עם אילו חומרים ניתן לנקות את המכונות והציוד מבלי לגרום לשחיקת החומר או בעיה במנגנון המכונה. משאפ, בתור חברת אחזקת מבנים בחיפה המספקת שירות למפעלים שונים באזור חיפה והצפון ואף מפעלים מרוחקים יותר מכירה היטב את מערך העבודה של המפעלים להם היא מספקת שירותי ניקיון ואחזקה. עובדי הניקיון עוברים הכשרה ומקבלים את כל הידע הנדרש בכדי לספק שירות ניקיון מיטבי למפעל.

 
 
 
ניקיון למפעלים
 
 
 
 

להגיע גם למפעלים מרוחקים

 
מפעלי תעשייה ממוקמים פעמים רבות באזורים מרוחקים בכדי להתחשב בתושבי האזור, במיוחד כשמדובר על מפעל מזהם. משאפ היא אמנם חברת ניקיון בחיפה, אך מעבר למפעלים הרבים שישנם באזור חיפה ולהם היא מספקת שירותי ניקיון, החברה מעסיקה עובדים רבים בכל רחבי הארץ כך שהיא מספקת שירותי ניקיון למפעלים באזורים אחרים. בין אם זהו מפעל מזון, טקסטיל, הייטק או תעשייה כבדה, עובדי הניקיון של משאפ יגיעו לכל מקום אליו ידרשו להגיע כשהם מצוידים בציוד הניקיון החדשני ביותר. כך זמן הניקיון בחדר או אזור במפעל מתקצר משמעותית ולא על חשבון איכות ויסודיות הניקיון.

 

ניקיון במוסדות ציבוריים

 
 
ניקיון במפעלים הוא מאתגר ודורש להתמודד עם סביבה שאינה תמיד נוחה לעבודה ובה על עובד הניקיון להתאים את עצמו לשעות בהן ניקיון הוא נוח בכל אזור במפעל. כך גם במוסדות ציבוריים. חברת משאפ. מספקת שירותי ניקיון גם למוסדות ציבוריים רבים, כולל מוסדות אקדמיים, מרפאות ובתי חולים, מרכזים קהילתיים ועוד. גם כאן נדרש תיאום מלא בין עובדי הניקיון להתנהלות ופעילות המוסד. במוסדות ציבוריים הניקיון נעשה לא רק למען עובדי המקום המגיעים אליו יום אחר יום אלא גם למען לקוחות או מטופלים, כך שלניקיון יש משמעות כפולה. אנו במשאפ בונים עם כל מוסד תכנית עבודה מסודרת ויחד עם זאת לוקחים בחשבון את הצורך בגמישות ונכונות לבצע עבודה גם אם אינה מובנית בתכנית העבודה ארוכת הטווח.

אם אתם מחפשים עובדי ניקיון אחראיים ורציניים למפעל או לחברה- הגעתם לכתובת הנכונה: חברת משאפ, חברת ניקיון בעלת ניסיון של שנים תספק את העובדים והשירות מהרמה הגבוהה ביותר.