073-7546310
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון בחיפה
 
פתרונות חכמים בתחום הניקיון למפעלים, משרדים וחברות
 

 
עשרות שנות ניסיון מוכח בשטח!
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון משרדים בערב

 
 

יתרונות ניקיון משרדים בערב

 

עלויות -

 
 
צוות ניקיון המגיע אל המשרד בתום שעות הפעילות יכול לסיים את העבודה במהירות. המשמעות היא חיסכון בהוצאות ושביעות רצון מצד כל הגורמים המעורבים.
 

נוחות -

 
גם העובדים מעדיפים שירותי ניקיון משרדים בערב ולא במהלך היום. בצורה כזו יכולים העובדים לעזוב את המשרד ולחזור אליו כשהוא נקי, מצוחצח ומריח טוב.
 
 

יעילות -

 
קל יותר לעבוד במשרד סגור שאינו מקבל קהל. העובדים יכולים להגיע אל כל פינה במשרד, לטפל בפינות העבודה, לטאטא את הרצפה ולנגב את האבק מעל עמדות המחשב. היעילות של ניקיון משרדים בערב היא אופטימאלית והלקוחות יודעים להעריך זאת.
 
ניקיון משרדים בערב
 

שמירה על היגיינה -

 
שירותי ניקיון בשעות הערב הם הדרך היחידה של משרדים לשמור על היגיינה. משרדים לא יכולים להרשות לעצמם לוותר על שירותי ניקיון. ניקיון במשרדים משפיע על המוטיבציה של העובדים, על סביבת העבודה, על יעילות הביצועים וגם על הדינמיקה מול הלקוחות ונותני השירות. משרד מלוכלך צפוי לסבול מנזק בלתי הפיך למוניטין ולכן בעליו חייבים לתאם היטב את שירותי הניקיון. בנוסף, יש להביא בחשבון את ההבדלים בין שירותים רגילים לבין ניקיון משרדים בערב.
 
 

כך תנצלו את היתרונות של ניקיון משרדים בערב

 
 
ניקיון משרדים בערב דורש נוכחות של חברה מקצועית המבינה את שלל ההשלכות. חברה עם ניסיון תדע להקצות עבור המשרד עובדי ניקיון ברמה גבוהה, תכשיר מפקחים ותקפיד על שימוש בחומרי ניקיון המתאימים לרצפה ולעמדות העבודה. אם אתם בתור לקוחות רוצים גם כן ליהנות מהיתרונות של ניקיון משרדים בערב, כדאי שתדעו למי לפנות.

 

ניקיון בשעות מאוחרות

 
אפשר גם לנקות בשעות מאוחרות יותר למשל, אפשר לבקש מצוות הניקיון להגיע בשעה 22:00 ולנקות עד שעה 00:00 בלילה. כך למעשה הניקיון מתבצע בנחת כאשר הסביבה רגועה ולא מפריעה לאף אחד. ניקיון כזה לרוב יהיה כאשר לצוות הניקיון יש מפתח, זה נקרא בעגה ניקיון משרדים עם מפתח, והוא הופך להיות נפוץ עם הזמן משוום שהוא מהווה נוחות עבור המשרד ועבור חברות הניקיון. יש מקרים בהם המאבטחים נמצאים עם צוות הניקיון אך זה כבר תלוי בסוג המשרד ובתנאים שלה להעמיד מאבטחים לרשותה.

 

לקום בבוקר למשרד נקי!

 
אם תשקיעו בניקיון מקצועי, תקבלו בחזרה איכות חיים גבוהה יותר. ניקיון יסודי לקראת פסח, לקראת שבת, אחרי שיפוץ, לפני כניסה לדירה חדשה או ניקיון שוטף בשגרה כדי לשמור על הסטנדרט. אנו ב- מ.ש.א.פ שירותי ניקיון ואחזקת מבנים בע"מ יכולים לספק לכם שיגרה חיים הרבה יותר נקיים, כאשר אנו מציעים ניקיון מנוסה לכל המגזרים. העסק שלכם, הבית, חדר המדרגות, החניון, כולם יהיו מצוחצחים כשהצוות המקצועי שלנו יספק לכם שירות אדיב, אמין ומשתלם!

 

ניקיון משרדים בלילה רק אצל משאפ

 
אנו בחברת משאפ שירותי ניקיון ואחזקת מבנים בע"מ כבר שנים רבות מעניקים את השירות הטוב ביותר למעגל רחב של לקוחות שרק הולך וגדל. בשעות שנוחות לכם, הניקיון הדרוש ובתקציב המתאים – אנו נהיה שם בשבילכם. גאים להציב סטנדרטים חדשים בכל הנוגע לתחום ניקיון משרדים בערב.

צרו קשר עוד היום עם אחד הנציגים שלנו ותאמו שירות לפי צרכי המשרד שלכם!
חייגו עכשיו לפרטים נוספים: