073-7546310
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון בחיפה
 
פתרונות חכמים בתחום הניקיון למפעלים, משרדים וחברות
 

 
עשרות שנות ניסיון מוכח בשטח!
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פוליש לרצפה

 
 
פוליש הוא אחד משירותי הניקיון המומלצים בעולם. באמצעות פוליש ניתן להחזיר את הברק לרצפה ולשדרג לחלוטין את ערך הנכס, המשרד, הבניין או אולם התצוגה. פוליש מתאים כמעט לכל סוגי הרצפות והוא מבוצע על ידי אנשי מקצוע.
 
 
 
פוליש לרצפה
 
 
 
 

מקצועיות מעל הכל

 
על מנת ליישם שיטות מתקדמות של פוליש בחיפה יש צורך במכונות מיוחדות, ניסיון ורקע מקצועי. בשלב הראשון מגיעים מומחים בתחום של פוליש לרצפה אל העסק ובוחנים את התשתית. בשלב השני ניתן לגבש יחד עם הלקוח לוח זמנים, לבחור את חומרי הניקיון ולהציב דרישות מיוחדות. מומלץ לשלב פוליש לרצפה עם מכונות קרצוף וייבוש, שטיפה וליטוש, טיפול בחדרי נוחיות וגם חיטוי וניקוי מטבחונים. לקוחות מוסדיים המנצלים את היתרונות של פוליש לרצפה נהנים מפתרון משתלם וארוך טווח.
 

פוליש לרצפה עבור העובדים והאחזקה

 
החשיבות של פוליש לרצפה לא מסתיימת רק בהיבט האסתטי. גם מבחינה פונקציונאלית יש הרבה יתרונות לשירותי פוליש לרצפה עבור לקוחות מוסדיים:

סביבת עבודה – פוליש מייצר סביבת עבודה נעימה ונוחה. הוא מקל על התנהלות העובדים ואידיאלי גם עבור מחסנים או מקומות סגורים.

אחזקה – משתלם לבצע פוליש לרצפה אחת לתקופה מסוימת מאשר לשאת בעלויות אחזקה גבוהות של החלפת ריצוף. עדיף לערוך פוליש לרצפה בצורה מקצועית ולספק לרצפה את החיוניות הנדרשת.

מחיר – העלות של פוליש לרצפה עבור לקוחות מוסדיים נמוכה מכפי שנהוג לחשוב. בין אם בוחרים להזמין את השירות באופן נפרד או במסגרת סל שירותי ניקיון רחב יותר, המחיר אטרקטיבי מאוד.

בחברת ניקיון משאפ מעניקים שירותי פוליש עבור לקוחות מוסדיים בכל אזור הצפון. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ונגיע בהקדם למשרד או למפעל שלכם. בואו לשתף אותנו בצרכי הניקיון ותוכלו לשפר את סביבת העבודה בצורה דרמטית.

לפרטים נוספים חייגו עוד היום: